Penisizer - żel powiększający penisa
QualitySexLab

Penisizer - żel powiększający penisa


Penisizer Gel to preparat do powiększania penisa, kompleksowa kuracja nie tylko znacznie zwiększaja rozmiar członka, ale też wpływaja korzystnie na całe życie seksualne mężczyzny.

Serwis internetowy, działający pod adresem www.penisizer.pl , prowadzony jest przez firmę "Emediacom" z siedzibą w miejscowości: Mińsk Mazowiecki na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej nr 8684.

Dane Sprzedawcy:
Emediacom
Andriollego 16
05-300 Mińsk Mazowiecki
NIP: 822-198-22-53
REGON: 140105259

Serwis internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia przyjmowane są bezpośrednio przez stronę www.penisizer.pl , telefonicznie lub e-mailem. Zamówienia poprzez stronę www.penisizer.pl mogą składać klienci pełnoletni.

Realizacja zamówienia płatnego przy odbiorze rozpoczyna się po potwierdzeniu zamówienia poprzez kliknięcie w specjalny link, który zostaje wysłany na adres @ Klienta w chwili złożenia zamówienia lub po telefonicznym potwierdzeniu przez Klienta faktu złożenia zamówienia. Zamówienie płatne przy odbiorze, które nie zostaną potwierdzone w ciągu 3 dni od dnia ich złożenia są automatycznie odrzucane.

Realizacja zamówienia płatnego z góry rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym sklepu lub po otrzymaniu potwierdzenia opłacenia transakcji od operatora przyjmującego szybkie płatności internetowe. Zamówienia płatne z góry, które nie zostaną opłacone w ciągu 10 dni od dnia ich złożenia są automatycznie odrzucane (nie są realizowane).

Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie (+48) (25)758-38-36 lub e-mailem pod adresem biuro@sklep-intymny.pl
Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.
Przesyłki dostarcza Poczta Polska lub firma kurierska GLS.
Koszty przesyłki zawsze pokrywane są przez nabywcę, chyba że kwota zamówienia przekroczy odpowiednią kwotę wtedy koszty wysyłki pokrywane są przez nasz sklep.

Obowiązujący cennik kosztów przesyłki znajduję się na stronie zamówienia: Koszty wysyłki

Klient może wybrać następujace formy płatności:
- Płatność przy odbiorze - należność pobiera listonosz lub kurier
- Płatność z góry - tradycyjnym przelewem bankowym na konto sklepu

Przesyłki zagraniczne mogą być opłacane wyłącznie z góry za pomocą serwisu Płatnosci.pl, lub bezpośrednio tradycyjnym przelewem bankowym na konto sprzedawcy.Zwrot bez podania przyczyny:
Klient, ciągu 30 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) towaru. Zwrot jest możliwy tylko wówczas, gdy towar nie był używany. Odzież musi być czysta i posiadać oryginalnie przymocowane metki.
Zwracany towar należy odsyłać razem z wypełnionym Formularzem zwrotu.
Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towarów zapłaconej przez klienta. Pieniądze zostaną zwrócone, przelewem na konto bankowe klienta.Reklamacje:
Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres sklepu Emediacom, Andriollego 16, 05-300 Mińsk Mazowiecki. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć formularz reklamacyjny. Towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pozbawiany wad, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasu magazynowego), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.


Penisizer.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą klienci naszego sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

Klient dokonujący zakupu w serwisie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e - mail do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz na przetwarzanie przez sklep Sklep-intymny.pl oraz Grupa Allegro Sp. z o.o., danych osobowych Klienta w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w serwisie penisizer.pl (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ).